Konferencja Gospodarczo – Naukowa: Skuteczne Państwo a Rola Przedsiębiorcy

Wyjątkowe wydarzenie i okazja uzyskania praktycznych wskazówek na temat należytej staranności i sposobów ograniczenia ryzyka uwikłania firmy w oszustwo podatkowe lub innej niezgodności typu fraud czy pranie brudnych pieniędzy.

Konferencja jest dedykowana podatnikom (przedsiębiorcom, gminom, instytucjom publicznym, finansowym i bankom) oraz ich doradcom: księgowym, radcom prawnym, doradcom podatkowym, audytorom wewnętrznym oraz wszystkich osobom związanym z bezpieczeństwem biznesu i zainteresowanym tym tematem.

Wiedzą i doświadczeniem podzielą się doświadczeni praktycy i eksperci reprezentujący przedsiębiorców, samorządy i doradców, a także przedstawiciele administracji państwowej reprezentujący: sądy, prokuraturę, organy ścigania, KAS oraz wybitni przedstawiciele uczelni wyższych i organizacji pozarządowych zajmujących się walką z nieuczciwą konkurencją i stojących na straży praw przedsiębiorców.

Firmy ponoszą znaczne straty za nieuczciwego kontrahenta, z reguły szukają pomocy dopiero, gdy jest już za późno! Czy można takiej sytuacji uniknąć!?

Dla uczestników konferencji przewidziane są również atrakcje w postaci zwiedzania AFRYKANARIUM-ZOO Wrocław, multimedialnego pokazu fontanny oraz uroczystej kolacji, na której będzie można bez przeszkód i w przyjaznej atmosferze wymienić się poglądami oraz nawiązać kontakty biznesowe.

Ilość

Cena: 1,240.00PLN

Loading Aktualizacja koszyka...